طراحی تجربه کاربر

با همراهی تیم شما تجربه‌ای دلنشین برای کاربران محصولات دیجیتال‌تان رقم می‌زنیم.

طراحی تجربه کاربر چیست؟

ثبت تجربه‌ای دلنشین از محصول برای مخاطب لازمه‌ی موفقیت و رشد کسب‌وکار است. شناخت نیازها و سردردهای کاربران کمک می‌کند راهکاری برای مشکلات‌شان پیدا کنیم و محصولاتی بسازیم که عاشق استفاده از آن‌ها هستند.

طراحی تجربه کاربر

خدمات طراحی تجربه کاربر ما

ما طیف وسیعی از خدمات طراحی تجربه کاربر را ارایه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم تجربه‌ای ماندگار برای کاربران خود خلق کنید

طراحی تجربه کاربر

در همکاری نزدیک با تیم‌های محصول و توسعه‌ی شما تجربه‌ای منحصربفرد از محصول‌تان در هر پلتفورم و مرحله‌ای از توسعه که باشد خلق خواهیم کرد.

ارزیابی تجربه کاربر

با انجام ارزیابی همه‌جانبه از ویژگی‌های اصلی محصول‌تان نقاط ضعف و قوت آن را مشخص می‌کنیم. یافته‌های خود را در گزارشی خلاصه کرده و همراه با پیشنهادهایی برای بهبود به شما ارایه می‌دهیم.

پژوهش تجربه کاربر

اهمیتی ندارد در کدام‌یک از مراحل توسعه‌ی محصول خود هستید. ما کمک می‌کنیم ایده‌های خود را اعتبارسنجی کنید و اطمینان حاصل می‌کنیم که زمان و انرژی خود را روی محصولی درست صرف می‌کنید.

چه کمکی می‌توانیم انجام دهیم؟

همواره راهکارهایی متناسب با اهداف کسب‌وکار و نیازهای کاربران‌تان ارایه می‌دهیم. اهداف و چالش‌های خود را با ما در میان بگذارید.

با ما تماس بگیرید

چرا استودیو مارنو؟

ما تیمی خلاق و باانگیزه هستیم که برای طراحی محصولاتی اثرگذار تلاش می‌کنیم.

 

ما به کسب‌وکارهای گوناگون در صنایع مختلف کمک می‌کنیم پژوهش نموده، بر پایه‌ی داده تصمیم‌گیری کرده و استراتژی طراحی تجربه کاربر خود را شکل دهند.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

با علیرضا حسینی، طراح و مدیرعامل استودیو مارنو صحبت کنید تا بیشتر با خدمات طراحی تجربه کاربر ما آشنا شوید.

سوال‌های متداول

بعد از این که با ما تماس گرفتید چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از تماس شما جلسه‌ای هماهنگ می‌کنیم تا با اهداف، برنامه‌ها و چالش‌های شما بیشتر آشنا شویم و در مورد خدمات خود بیشتر توضیح می‌دهیم. نگران نباشید؛ اطلاعاتی که با ما در میان می‌گذارید نزد ما محفوظ خواهد ماند.

 

در گام بعدی پیشنهاد خود برای طراحی تجربه کاربر را همراه با زمان‌بندی، خروجی‌ها، ترکیب افراد و هزینه‌ها آماده می‌کنیم. از بازخورد شما استقبال کرده و طرح خود را بنابر ترجیح شما تنظیم می‌کنیم.

 

هنگامی که تمامی جزییات مشخص شد و ابهامی باقی نماند، آماده‌ی شروع یک همکاری دلنشین می‌شویم.

همکاری ما به چه شکلی خواهد بود؟

ما تیمی حرفه‌ای از طراحان و پژوهشگران تجربه کاربر را به شما اختصاص می‌دهیم تا با همراهی تیم شما روی خلق تجربه‌ای دلنشین برای کاربران کار کنیم. تیم ما در طول مدت همکاری تنها روی پروژه‌ی شما متمرکز خواهند بود تا بهترین استفاده را از این فرصت شگفت‌انگیز ببریم.

 

در پایان هر هفته جلسه‌ای خواهیم داشت تا آخرین یافته‌ها و طرح‌ها را به اشتراک گذاشته، استراتژی‌ها را مشخص کرده و گام‌های بعدی را تعیین کنیم.

 

در بین این جلسه‌ها نیز از طریق اسلک، میرو و سایر ابزارهای همکاری آنلاین، با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود.

طراحی تجربه کاربر چقدر هزینه دارد؟

استودیو مارنو تیمی از طراحان و پژوهشگران را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد که تمام‌وقت روی مساله‌ی شما تمرکز خواهند کرد.

 

اگر می‌خواهید بیشتر با خدمات ما و قیمت طراحی تجربه کاربر آشنا شوید با ما تماس بگیرید. ما از گفتگو در مورد اهداف و چالش‌های شما استقبال می‌کنیم.

استودیو مارنو چطور با کسب‌وکارهایی از سراسر جهان کار می‌کند؟

ما کلیه‌ی فرایندهای همکاری را به صورت غیرحضوری بازطراحی کرده‌ایم تا بتوانیم شریک کسب‌وکارهایی از سراسر جهان باشیم. با برگزاری جلسات مستمر و توسعه‌ی فرهنگ دورکاری اطمینان حاصل می‌کنیم تفاوتی بین خدمات حضوری و غیرحضوری خود نداشته باشیم.

 

در بین جلسه‌های هفتگی نیز از طریق اسلک، میرو و سایر ابزارهای همکاری آنلاین، با یکدیگر در ارتباط خواهیم بود.