دیزاین اسپرینت

محصولاتی بهتر را سریع‌تر بسازید!

نوآوری ساختاریافته

دنیا در حال تغییرات شگرف است و فرصتی برای از دست دادن وجود ندارد. باید هوشمندانه کار کنیم و سریع گرد یک استراتژی مشخص جمع شویم. ما روش کار کردن شما را متحول می‌کنیم!

 

با مشارکت خودتان ایده‌ای را طراحی کرده، پروتوتایپ آن را ساخته و آن را با مشتریان تست می‌کنیم، برنامه اجرایی تدوین کرده و یا مشکلات پیچیده را حل می‌کنیم. برای همه این کارها تنها به یک هفته زمان نیاز است. حتی می‌توانیم این فرایند را غیرحضوری نیز پیش ببریم.

 

تمام این‌ها با دیزاین اسپرینت ممکن است. فرایندی ساختاریافته و سریع برای حل مسائل پیچیده که در گوگل ایجاده شده، در گوگل ونچرز برای بیش از ۱۵۰ کسب‌وکار اجرا شده و در نهایت در سال ۲۰۱۶ برای استفاده عموم معرفی شده است.

تمام فرایند دیزاین اسپرینت را آنلاین برگزار می‌کنیم.

سلامت شما اولویت اصلی ماست! بنابراین فرایند دیزاین اسپرینت را به شکلی بازطراحی کرده‌ایم تا بتوانیم نشاط و مشارکت بالای آن را در فضای مجازی هم حفظ کنیم. تمامی فعالیت‌های دیزاین اسپرینت به همان شکل قدیم در فضای آنلاین هم قابل اجراست و می‌توان از راه دور به همان کیفیت بالای خروجی‌ها دست پیدا کرد.

دیزاین اسپرینت چیست؟

فرایندی نوآورانه است که در گوگل ایجاد شده، تصمیم‌گیری تیمی را سریع‌تر کرده و ریسک پروژه‌های راهبردی را کاهش می‌دهد. امروزه بسیاری از کسب‌وکارهای نوآور از این روش در فرایندهای خود بهره می‌برند. هدف دیزاین اسپرینت یافتن راهکار و تست ایده‌ها با مشتریان در طول یک هفته است.

به درد چه کسانی می‌خورد؟

عدم قطعیت در دنیای کسب‌وکار موج می‌زند و هر روز شاهد بروز تغییراتی بنیادین در این فضا هستیم. کسب‌وکارهای خلاقی که به دنبال راهی مطمئن و در عین حال سریع برای حل چالش‌های اساسی خود هستند می‌توانند از دیزاین اسپرینت برای کاهش ریسک خود استفاده کنند.

ارزشش را دارد؟

دیزاین اسپرینت نحوه همکاری تیمی و حل مسأله را متحول می‌کند. خلاقیت و نوآوری نیازمند ساختار و نظم است و دیزاین اسپرینت بهترین دستورالعمل را برای این کار ارائه می‌دهد. نرخ بازگشت سرمایه دیزاین اسپرینت چشم‌گیر است چرا که چندین ماه کار را در یک هفته خلاصه می‌کند.

فرایند دیزاین اسپرینت

در یک هفته راهکار مسائل پیچیده را پیدا کرده و آن‌ها را با مشتریان تست می‌کنیم.

نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

با علیرضا حسینی، طراح کسب‌وکار و مدیرعامل استودیو مارنو صحبت کنید تا بیشتر با دیزاین اسپرینت آشنا شوید.