راهکارهای استودیو مارنو

توسعه کسب‌وکار خود را به استودیو مارنو بسپارید.

گستره فعالیت

در طیف وسیعی از حوزه‌ها می‌توانیم یاری‌رسان شما باشیم

گسترده خدمات استودیو مارنو برای توسعه کسب‌وکار شما

توسعه کسب‌وکار خود را به مارنو بسپارید.

طراحی محصول

طراحی محصول

طراحی محصول ترکیبی از علم، هنر و فناوری است. رسیدن به یک محصول موفق نیاز به برنامه‌ریزی، پیگیری و استراتژی مشخص دارد. ما این ترکیب پیچیده را برای شما فراهم خواهید کرد.

طراحی تجربه کاربر

طراحی تجربه کاربر

ثبت تجربه‌ای دلنشین از محصول برای مخاطب لازمه موفقیت و رشد است. ما حس و حال کاربران شما را در تمامی مراحل پایش می‌کنیم و تجربه‌ای به‌یادماندنی از محصول‌تان رقم می‌زنیم.

طراحی تجربه مشتری

طراحی تجربه مشتری

در بازاری رقابتی، خلق تجربه‌ای منحصربفرد برای مشتریان است که برگ برنده به حساب می‌آید. چه به دنبال قدمی کوتاه در خلق تجربه‌‌ای منحصربفرد باشید و چه ایجاد تحولی شگرف در کسب‌وکار خود، ما از شما حمایت خواهیم کرد.

طراحی خدمت

طراحی خدمت

طراحی خدمت مفهومی بین‌رشته‌ای است که حوزه‌های مختلفی نظیر مدیریت، روان‌شناسی، بازاریابی و قوم‌شناسی را دربر می‌گیرد. ما این تخصص‌های متنوع را گرد هم می‌آوریم تا بتوانیم پاسخ‌گوی نیازهای گاه متناقض کسب‌وکار و مشتریان باشیم.

طراحی کسب‌وکار

طراحی کسب‌وکار

دنیای پیرامون کسب‌وکار پر است از عدم قطعیت. اما در دل این عدم قطعیت فرصت‌های بی‌شماری برای طراحی کسب‌وکارهای انقلابی وجود دارد. ما می‌دانیم که چطور دنبال این فرصت‌ها باشیم.

دستاوردهای همکاری

دیده می‌شوید

با طراحی محصولات و خدمات عالی در بازار پرهیاهوی امروز دیده می‌شوید. افزایش رضایت مشتریان، افزایش فروش، تکرار خرید و معرفی به دیگران را به همراه خواهد داشت.

رشد می‌کنید

با توسعه اصولی کسب‌وکار، افزایش درآمد، گسترش مخاطبان، ثبات کاری و رسیدن به مقیاس‌پذیری را تجربه کرده و رشدی پایدار خواهید داشت.

هوشمندانه کار می‌کنید

برای رسیدن به موفقیت نیاز به سخت کار کردن نیست؛ کافیست که هوشمندانه کار کنید. راهبرد مناسب، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و کیفیت بالاتر را به همراه خواهد داشت.

نحوه همکاری

به شکل‌های گوناگون می‌توانیم شما را همراهی کنیم

راهکارگاه

با راهکارگاه می‌توانید در طی تنها ۲ ساعت، مشکلات را شناسایی کرده، آن‌ها را اولویت‌بندی کنید، به ایده‌پردازی مشغول شوید، تصمیم‌گیری کنید و در نهایت برای آینده اقدام تعریف کنید.

دیزاین اسپرینت

با فرایند نوآورانه دیزاین اسپرینت، تنها در عرض ۵ روز برای مشکلات بزرگ راهکار پیدا کرده و ایده‌ها را با مشتریان تست می‌کنیم. 

مشاوره

مسأله شما را شناسایی کرده، برای آن راهکار پیشنهاد داده و شما را تا رسیدن به نتیجه همراهی می‌کنیم.