آشنایی با استودیو مارنو

بگذر ز آفریده، بنگر در آفریدن

درباره ما

ما در استودیو مارنو به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط کمک می‌کنیم تا با مدیریت صحیح تجربه مشتریان و همچنین توسعه اصولی کسب‌وکارشان بتوانند از فرصت‌های موجود در بازاری رقابتی نهایت استفاده را ببرند. در این مسیر با کسب‌وکارها همراه می‌شویم تا با خلق تجربه‌ای ماندگار برای مشتریان، نتایجی درخشان را رقم بزنیم.

 

استودیو مارنو فعالیت خود را در ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ آغاز کرد و در این مدت توانسته کسب‌وکارهایی در حوزه‌های آموزش، بیمه، گردشگری و مشاوره را همراهی کند.

کی؟

ما تیمی از توسعه‌دهندگان کسب‌وکار و طراحان تجربه هستیم که با شناخت درست مساله شما، نتایجی درخشان را رقم می‌زنیم. تنوع مهارت و دیدگاه راه رسیدن ما به راهکارهای نوآورانه است.

چطور؟

در این راه ما شریک شما خواهیم بود و با یکدیگر کار را جلو می‌بریم. با پرسیدن سوالاتی سخت، مفروضات را به چالش می‌کشیم تا به درک درستی از مساله برسیم و سپس مشغول طراحی می‌شویم.

چرا؟

باور داریم راهکارهای دیروز جواب‌گوی مسائل فردا نیستند. برای یافتن راهکارهای مسائل فردا نیاز به ذهنیتی جدید داریم؛ ذهنیتی که از دل عدم قطعیت‌ها به دنبال فرصت‌های جدید می‌گردد.

دستاوردهای همکاری

دیده می‌شوید

با طراحی محصولات و خدمات عالی در بازار پرهیاهوی امروز دیده می‌شوید. افزایش رضایت مشتریان، افزایش فروش، تکرار خرید و معرفی به دیگران را به همراه خواهد داشت.

رشد می‌کنید

با توسعه اصولی کسب‌وکار، افزایش درآمد، گسترش مخاطبان، ثبات کاری و رسیدن به مقیاس‌پذیری را تجربه کرده و رشدی پایدار خواهید داشت.

هوشمندانه کار می‌کنید

برای رسیدن به موفقیت نیاز به سخت کار کردن نیست؛ کافیست که هوشمندانه کار کنید. راهبرد مناسب، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و کیفیت بالاتر را به همراه خواهد داشت.

انگیزه ما

ما از ترسیم چشم‌انداز کسب‌وکار شما لذت می‌بریم.

ما عاشق ساده کردن مسائل پیچیده هستیم.

ما فکر کردن به راهکارهای نوآورانه را دوست داریم.

ــــــــــ          روی ما حساب کنید

تیم مارنو

علیرضا حسینی

طراح کسب و کار

محدثه مویدی‌نیا

توسعه‌دهنده کسب‌وکار

سوگند سلحشور

طراح تجربه کاربر

کیمیا رمضانی

مارکتینگ

کیمیا رمضانی

هم‌تیمی‌های گذشته

احمدرضا صادقی  /  فاطمه اسدی  /  سعید حیدری  /  دیار کریم‌زاده

ــــــــــ          رد پای ما

هم‌سفران ماجراجو

داستان چند هم‌سفر ما را دنبال کنید تا بیشتر ما را بشناسید.