تصاویر و اسلایدهای دوره آموزشی آشنایی با گیمیفیکیشن اردیبهشت ۹۶

تصاویر و اسلایدهای دوره آموزشی آشنایی با گیمیفیکیشن اردیبهشت ۹۶

اردیبهشت ماه امسال مارنو با همکاری دانشگاه تهران اقدام به برگزاری سمینار آشنایی با گیمیفیکیشن نمود. این دوره که با استقبال خوب دانشجویان پردیس فارابی و سایر عزیزان همراه شد به مدت ۲ ساعت برگزار گردید و شرکت‌کنندگان با مفاهیم اولیه جهت طراحی گیمیفیکیشن آشنا شدند. سرفصل‌های مطرح شده در سمینار به شرح زیر بود:

این دوره نخستین رویداد از سری برنامه‌های مارنو در زمینه آموزش گیمیفیکیشن به شمار می‌رود. به زودی با کارگاه‌های جدیدی در زمینه گیمیفیکیشن و بازی‌های جدی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که می‌توانید اخبار و اطلاعیه‌های آن را از طریق سایت مارنو دنبال کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر این سمینار را همراه با ویدئویی کوتاه از این رویداد مشاهده نمایید. همچنین به دلیل درخواست تعداد زیادی از شرکت‌کنندگان مبنی بر به اشتراک گذاشتن اسلایدهای این دوره، این اسلایدها در سایت اسلایدشیر بارگذاری شده و می‌توانید به صورت رایگان از آنها بهره ببرید.

بدون شک اجرای اولین رویداد از هر سری بدون نقص نیست و تمام تلاش ما بر این راه استوار است که تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای شما عزیزان رقم بزنیم. قدم گذاشتن در این راه بدون توجه به دیدگاه‌های شما عزیزان میسر نیست و از همین رو صمیمانه قدردان افرادی هستیم که با بیان دیدگاه‌های خود چه در روز سمینار و چه پس از آن از طریق شبکه‌های اجتماعی یاری‌رسان ما بودند.

در آخر جا دارد از زحمات بی‌دریغ جناب آقای دکتر حمیدرضا ایرانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، که بدون کمک ایشان شروع این مسیر ممکن نبود کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

به امید دیدار شما در رویدادهای آتی مارنو.

تصاویر دوره آشنایی با گیمیفیکیشن اردیبهشت ۹۶

کلیپ دوره آشنایی با گیمیفیکیشن اردیبهشت ۹۶

اسلایدهای دوره آشنایی با گیمیفیکیشن اردیبهشت ۹۶

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید