با «منم بازی» زندگی را بازی کنید! زیرمجموعه مارنو در زمینه بازی های جدی

با «منم بازی» زندگی را بازی کنید! زیرمجموعه مارنو در زمینه بازی های جدی

با اعتقاد عمیقی که به میزان تأثیرگذاری بازی‌ها در یادگیری و به‌یادآوری مفاهیم داریم، در شهریور ۱۳۹۶ تصمیم گرفتیم «منم بازی» را با تمرکز بر بازی‌های جدی و با شعار «زندگی را بازی کنید» بنا بگذاریم. «منم بازی» تلاش خواهد کرد تا مهارت‌ها و مفاهیم لازم در امور تخصصی مانند مدیریت، مهندسی و سایر رشته‌های علمی را به زبان جذاب و مسحورکننده بازی ترجمه کند.

بازی کمک می‌کند کارهای جدی را بهتر انجام دهیم.

– جِیک اُرلوویتز

بازی‌های جدی دسته‌ای از بازی‌ها به شمار می‌روند که هدف اصلی آنها به جای سرگرمی بر امور دیگری نظیر آموزش، تبلیغات، بازاریابی و حل مسئله متمرکز است. این بازی‌ها با شبیه‌سازی مسائل واقعی، این امکان را به مخاطب می‌دهند تا با تجربه کردن امور دنیای واقعی در یک محیط کنترل‌شده، شناخت بهتری از خود پیدا کنند.عمیقاً باور داریم که این دسته از بازی‌ها آینده تعامل با مخاطبان را رقم خواهند زد. آیا شما هم آماده بازی کردن هستید؟

با راهکارهای «منم بازی» تجربه مخاطبان خود را دگرگون گنید

 

منم بازی

راهکارهای آموزشی منم بازی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور مفهومی به نام آموزش آنلاین، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شاهد ظهور رقبای جدی در زمینه کاری خود هستند. این امر لزوم توجه به به‌روزرسانی فرایندهای آموزشی را آشکار می‌سازد. یکی از ابزارهایی که تأثیر بسزایی در امر آموزش دارد استفاده از بازی‌های جدی در آموزش است. این راهکار با هزینه پائین و بهره‌وری بالا، فرایند آموزش را به امری جذاب تبدیل می‌کند.

راهکارهای سازمانی منم بازی

با بهره‌گیری از راهکارهای سازمانی منم بازی می‌توانید فرایندهای جذب نیرو، ارزیابی کارکنان و توسعه مهارت‌های شغلی را دگرگون کنید. نیاز سازمان‌ها به نیروهای خبره‌ای که توانایی هماهنگی با فرهنگ سازمانی را داشته باشند روزبه‌روز در حال افزایش است. پیدا کردن چنین نیروهایی معمولاً زمان‌بر است و هزینه زیادی را در بر دارد. اما با کمک راهکارهای منم بازی می‌توانید با خیالی راحت به جذب نیروهای زبده بپردازید.

 

برای آشنایی بیشتر با خدمات منم بازی می‌توانید به وب‌سایت این مجموعه سر بزنید.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید