شروع به کار وب‌سایت سفر کسب و کار

سایت سفر کسب و کار افتتاح شد، سلام دنیا!

به رسم شروع هر وب‌سایتی، کار خود را با سلام به دنیا شروع می‌کنیم.

 

ما در بیزتریپ به دنبال سفری به دنیای جذاب و پیچیده کسب و کار هستیم. تمرکز اصلی ما بر روی بحث گیمیفیکیشن است که هر روز بیشتر و بیشتر به گوشمان می‌خورد. مفهومی که طبق پیش‌بینی‌ها یکی از ترندهای اصلی سال‌های آتی خواهد بود و طبق معمول با کمی تأخیر وارد ایران شده است. گیمیفیکیشن به استفاده از تفکر بازی‌گونه و المان‌های بازی در بستری که بازی نیست گفته می‌شود. در ادامه نوشته‌های سایت بیشتر به این مفهوم نو می‌پردازیم.

 

به غیر از این مورد به مباحث مختلفی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود دارد خواهیم پرداخت چرا که یکی از موضوعات مهم در موفقیت هر کسب و کار است. مباحثی نظیر بازاریابی محتوا، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها و …

 

برای آشنایی هرچه بیشتر فعالین این حوزه شامل دانشجویان، اساتید دانشگاه و صاحبان مشاغل با این مفاهیم بنا داریم کارگاه‌های آموزشی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کنیم که اخبار آن از طریق همین سایت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. شایان ذکر است که سفر کسب و کار در حال حاظر در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام فعال است. برای دریافت آخرین محتواهای آموزشی می‌توانید عضو این شبکه‌ها شوید.

 

امیدواریم در این سفر رویایی همراه ما باشید.

کانال تلگرام بیزتریپ

به کانال تلگرام بیزتریپ بپیوندید و از آخرین مقالات ما استفاده کنید.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید